BLOG * komplex blog, Pécs – Budapest

BLOG * komplex blog, Pécs – Budapest

Blog és nyilvánosság

A blogot jegyzi: Bognár László | 2006. október 11. | Szóljon hozzá

Szépen megforgattuk a szót a médiáról, itt is, másutt is és nem először, mint valami KÜLSŐ dologról, rajtunk kívül levőről – mint felséges valamiről, vágyott akármicsodáról… (írtam az imént, upgrade-ként, egy bejegyzésem mögé.)

Ám mindeközben elfelejtünk arról beszélni, hogy a blog RÉSZE a nyilvánosságnak, a blog maga is nyilvánosság, s olykor éppen az a funkciója, hogy kipótolja “a média” hézagait!

Tehát amikor a blogban arról beszélünk, hogy valaminek NINCS NYILVÁNOSSÁGA, akkor ebben benne van az a huncut csavar is, hogy bizony mégiscsak VAN!

És olykor nem is akármekkora …

Ön most a Jóljárok.hu Magazin blogját olvassa

Hozzászólások

IDE VÁRJUK VÉLEMÉNYÉT!




XHTML (az engedélyezett tag-ek: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>